Premis-Esdeveniments
Consulteu l'equip de natació olímpica masculina dels Estats Units del 2016 a la seva glòria sense camisa

Consulteu l'equip de natació olímpica masculina dels Estats Units del 2016 a la seva glòria sense camisa

Pin el·lipsi Més Inici de diapositives Següent Olympic Men speedousa / Instagram

Els Jocs Olímpics ens arriben i centenars d’atletes afortunats han estat escollits oficialment per representar l’equip dels EUA a Rio aquest estiu. Inclou, per descomptat, l’equip de natació masculina, que va omplir el seu palmarès de 25 punts amb un gran grup de nedadors. No és que ens sorprengui. Amb els veterans i els fanàtics Michael Phelps i Ryan Lochte que tornaven a competir aquest any, l'equip ja estava bastant apilat pel que fa a talent i aspecte. Però també hi ha una nova collita de nois que aniran a buscar l’or aquest any, i estem aquí per apreciar tots els seus duros abs ... merda, feina, tot el seu treball dur.

Seguiu desplaçant-vos per posar cares (i cossos sense camisa) als noms de la Selecció Olímpica masculina dels Estats Units i, després, mireu-los a nedar per la victòria a l’agost.



Iniciar presentació

1 de 12

Pin elipsis Més Facebook Twitter Correu electrònic iphone Enviar missatge de text

Michael Phelps

Michael Phelps m_phelps00 / Instagram Aplicacions Veure tot anunci publicitari

2 de 12

Pin elipsis Més Facebook Twitter Correu electrònic iphone Enviar missatge de text

Ryan Lochte

Ryan Lochte Ryan Lochte / Instagram Aplicacions Veure tot

3 de 12

Pin elipsis Més Facebook Twitter Correu electrònic iphone Enviar missatge de text

Nathan Adrian

Nathan Adrian nathangadrian / Instagram Aplicacions Veure tota la publicitat

4 de 12

Pin elipsis Més Facebook Twitter Correu electrònic iphone Enviar missatge de text

Anthony Ervin (centre)

Anthony Ervin (center) anthonyervin / Instagram Aplicacions Veure tot

5 de 12

Pin elipsis Més Facebook Twitter Correu electrònic iphone Enviar missatge de text

Kevin Cordes

Kevin Cordes kevincordes / Instagram Aplicacions Veure tot

6 de 12

Pin elipsis Més Facebook Twitter Correu electrònic iphone Enviar missatge de text

Conor Dwyer

Conor Dwyer conorjdwyer / Instagram Aplicacions Veure tot anunci publicitari

7 de 12

Pin elipsis Més Facebook Twitter Correu electrònic iphone Enviar missatge de text

Jimmy figues

Jimmy Feigen jimmyfeigen / Instagram Aplicacions Veure tot

8 de 12

Pin elipsis Més Facebook Twitter Correu electrònic iphone Enviar missatge de text

Chase Kalisz (dreta)

Chase Kalisz (right) chasekalisz / Instagram Aplicacions Veure tot

9 de 12

Pin elipsis Més Facebook Twitter Correu electrònic iphone Enviar missatge de text

Cody Miller

Cody Miller codymiller / Instagram Aplicacions Veure tot anunci publicitari

10 de 12

Pin elipsis Més Facebook Twitter Correu electrònic iphone Enviar missatge de text

David Plummer (esquerra)

David Plummer (left) plumm006 / Instagram Aplicacions Veure tot

11 de 12

Pin elipsis Més Facebook Twitter Correu electrònic iphone Enviar missatge de text

Tom Shields (centre)

Tom Shields (center) beefytshields / Instagram Aplicacions Veure tot

12 de 12

Pin elipsis Més Facebook Twitter Correu electrònic iphone Enviar missatge de text

Jordan Wilimovsky

Jordan Wilimovsky jwilimovsky / Instagram Aplicacions Veure Totes les publicitats Anuncis publicitar Galeria de reproducció

Comparteix la galeria

Pinterest Facebook

Fins a la propera

Cancel·la 'aria-label =' Diapositiva següent 'data-tracking-zone =' gallery '> Inicia la presentació de diapositives següent

Comparteix la galeria

Anunci de Facebook de Pinterest

Tot en aquest diaporama